Střešní okna


Montáž střešních oken Velux

Jestliže máme střechu se sklonem, kdo z nás by si nepřál střešní okna? Pokud rekonstruujete podkroví na půdní výstavbu, jsou střešní okna skvělou volbou nejen díky tomu, že plynule navazují na profil střechy, ale jejich velkou výhodou je také maximalizace průniku denního světla do půdních prostor.

Máme dlouholeté zkušenosti

Naše společnost vám i v tomto směru ráda nabídne své služby. Nejen, že zajistíme celkovou rekonstrukci, ale rovněž provedeme montáž střešních oken v místech, kde budou plnit svoji funkci na 100 %. Díky našim dlouholetým zkušenostem se nemusíte obávat chyb, kterých se i v současnosti spousta výrobců oken, potažmo řemeslníků, dopouští.

Mezi nejčastější nedostatky patří špatné upevnění a vyrovnání rámu okna. Rám celé okno drží a když se špatně upevní a nevyrovná, špatně těsní. Ke správnému upevnění rámu ke krovu si pomáháme příložkami a dlouhými vruty. Pro dokonalé vyrovnání rámu se provádí vypodložení příslušného montážního úhelníku v horní části okna při současné kontrole spáry mezi křídlem a rámem okna.

Další častou chybou je špatně provedené napojení pojistné hydroizolace nebo podstřešní fólie na rám okna. Správným napojením vodotěsné podstřešní fólie je zajištěn odtok srážkové vody mimo okno a zároveň je tepelná izolace kolem okna udržována v suchém, a tedy plně funkčním stavu.

Třetí nejčastější chybou je nedostatečně nebo špatně provedené zateplení a chybné napojení parotěsné zábrany, které se projeví zejména v zimních měsících, kdy vlivem rozdílu teplot dojde ke kondenzaci vzdušné vlhkosti. Tomu lze předejít použitím izolačního rámu a parotěsné fólie.

Kontaktujte nás

Naše firma VRBAMONT s.r.o. vám, po ukončení zakázky, poskytne záruku na střešní okna, včetně záručního i pozáručního servisu. Máte tak jistotu, že při jakýchkoliv problémech, se na nás můžete s důvěrou obrátit a my tu budeme pro vás. Vždy se snažíme zákazníkům maximálně vyhovět a dbáme na férový přístup a dobře odvedenou práci.

TOPlist