Minerální podhledy

Používají se ke snížení stropů nebo k jejich zakrytí. Pokud máte vysoké stropy, zajisté tuto nabízenou službu oceníte z toho důvodu, že dosáhnete v místnostech lepší izolaci, protipožární jistotu a skvělou akustiku.

Minerální podhledy jsou vhodné do všech větších administrativních budov, průmyslových objektů, ale také ve starších domech, kde jsou stropy poměrně vysoko. Tyto minerální podhledy jsou zavěšovány na stropě za pomoci nosného rastu do kterého se vkládají Vámi zvolené kazety různých barev a tvarů. Díky tomu se dá snadno do těchto minerálních podhledů zasazovat veškerá elektroinstalace.

Výhody minerálních podhledů

Výhodou minerálních podhledů je rychlá, snadná a levná montáž, nízká hmotnost, protipožární odolnost a skvělé akustické vlastnosti.

Alternativou minerálních podhledů jsou sádrokartony. Sádrokartonové stropní podhledy jsou oproti minerálním podhledům při své realizaci prašné.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás. Kromě minerálních podhledů realizujeme také montáže střešních oken Velux, rekonstrukce půdních vestaveb a montáž sádrokartonu a sádrokartonové příčky.

TOPlist